IX ZLOT STRZELECKI DSSR – ZAKRZÓW 2016

7-9.X.2016IX ZLOT STRZELECKI DSSR

ZAKRZÓW 2016

2016-10-09-001W CZASIE ZLOTU ROZEGRANO ZAWODY

W KONKURENCJACH: HFT, FT, NHFT

DODATKOWO DLA WSZYSTKICH ZORGANIZOWANO

KONKURENCJĘ OLIMPIJSKĄ (KPN)

W dniach od 07 do 09 października 2016 r. tradycyjnie już jak co roku na terenie Ośrodka Wczasowo-Rekolekcyjnego CARITAS im. Jana Pawła II w Zakrzowie zorganizowany został  IX Zlot Strzelecki ŚKS DSSR LOK – ZAKRZÓW 2016.  Organizator zapewnił układ toru zgodny z przepisami bezpieczeństwa zawartymi w regulaminie PFTA. W czasie trwania Naszego Zlotu odbyły się zawody strzeleckie w konkurencjach:

  • HFT/FT (wspólny tor z dostawionymi dodatkowymi wydzielonymi 10 celami dla FT) dwie rozgrywki po 40 celów, pierwsza w sobotę i druga w niedzielę. Zawody rozpoczęliśmy w sobotę w godzinach porannych – zawody zostały rozgrywane zgodne z regulaminem PFTA.
  • NHFT – 20 celów ( nocne HFT ) – sobota w godzinach wieczornych – zostały rozegrane zawody zgodne z regulaminem PFTA
  • Konkurencja Olimpijska (Kpn) – dla wszystkich uczestników zlotu którzy chcieli strzelić do tarczy zaproponowaliśmy konkurencję olimpijską – karabin pneumatyczny (Kpn) zawody odbyły się w sobotę 08 października. Zawodnicy oddawali strzały w pozycji stojącej do tarcz ustawionych w odległości 10 metrów. 

>>> WYNIKI ZAWODÓW <<<

W tym roku pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych do udziału w zlocie zarejestrowało się 75 uczestników. W konkurencji sobotniej w zawodach HFT/FT wzięło udział 55 zawodników, natomiast w niedzielę 58 zawodników w tym 4 juniorów oraz 9 zawodników FT.

FOTOGALERIA  ZAKRZÓW 2016

Permalink do tego artykułu: http://dssr.org/portal/5896-2/