Śląski Klub Strzelecki DSSR

ŚKS DSSR LOK jest kołem Ligi Obrony Kraju, działającym od 2005 roku. Skupiamy osoby pasjonujące się strzelectwem z wiatrówek, jak i broni czarnoprochowej (CP) oraz broni bocznego zapłonu ( kbks). Jednakże, w odróżnieniu od wielu kół LOK, w kręgu naszych zainteresowań jest strzelectwo terenowe, którego rodowód wywodzi się z Wielkiej Brytanii. Field Target, Hunting Field Target, Silhouette oraz LRAS – strzelectwo daleko dystansowe (100 yard i 100 m ) z karabinków pneumatycznych to konkurencje które można uprawiać w naszym gronie. Co to za dyscypliny – przeczytajcie sami na naszej stronie, a następnie sprawdźcie w praktyce u nas. W ramach naszej działalności organizujemy cykl zawodów na których każdy z nas może sprawdzić swe siły w rywalizacji i współzawodnictwie. Nie strzelamy do zwierząt i istot żywych.

Kilka informacji dla osób zainteresowanych wstąpieniem w nasze szeregi:

  • Jeżeli jesteś zainteresowany wstąpieniem do Naszego Kluby zapoznaj się najpierw z Regulaminem Klubu DSSR  i spotkaj się z nami. Jeżeli już się zdecydujesz  być w Klubie DSSR to wypełnij Deklarację czlonkowską DSSR i oddaj podpisaną do Prezesa  lub skarbnika DSSR.
  • Spotykamy się na strzelnicy pneumatycznej w Będzinie-Grodźcu (strzelnica terenowa) oraz na strzelnicy miejskiej w Jaworznie ul. Szczakowska 83a
  • Spotkania w Będzinie-Grodźcu odbywają się zazwyczaj w niedziele około godziny 12-tej. Strzelnica w Będzinie-Grodźcu jest ogrodzona i zamknięta dla ogółu, a więc w niedziele należy czasem poczekać na przyjazd członków Koła posiadających klucze do furtki.
  • Spotkania na strzelnicy miejskiej w Jaworznie, gdzie głównie ćwiczy sekcja broni czarno-prochowej odbywają się w czwartki  lub soboty. Terminy spotkań podawane są na forum DSSR.
  • Członkami Koła mogą być osoby fizyczne zarówno pełnoletnie, jak i niepełnoletnie.
  • Członkowie naszego koła LOK opłacają składki w wysokości 20 zł / miesiąc, zaś uczniowie 2,00 zł / miesiąc
  • Wszelkich informacji na temat naszej działalności oraz warunków wstąpienia do klubu udzielają członkowie zarządu (można skontaktować się z nami poprzez konto mailowe klub@dssr.org  ) lub osobiście w godzinach spotkań klubowych na terenie strzelnicy w Będzinie-Grodźcu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno tych zdecydowanych na wstąpienie w nasze szeregi, jak i tych mniej zdecydowanych.

Przyjdźcie, spróbujcie, zobaczcie – i zostańcie z nami.

 


FORUM DYSKUSYJNE

DSSR

 Zapraszamy na forum dyskusyjne DSSR. Jeżeli chcesz się skontaktować się z Nami to wejdź na forum zarejestruj się i wpisz swoją wiadomość. Otrzymasz wtedy swój login i będziesz mógł brać udział w dyskusjach. Jeżeli chcesz się do nas przyłączyć czy tez odwiedzić na strzelnicy to  właśnie powinieneś skorzystać z Naszego forum. To za pomocą forum klubowicze DSSR umawiają się na wspólne spotkania, zawody oraz wymieniają swoje opinie na temat sprzętu strzeleckiego.

 


Permalink do tego artykułu: http://dssr.org/portal/slaski-klub-strzelecki-dssr/